Ieper is terug kampioen!

Eindelijk, na een jaartje op de tweede plaats staat onze ploeg terug op nummer 1.

De laatste speeldag van de Belgische Competitie zit er weer op. Deze keer ging deze terug door in Ieper.

Ieper moest 3 matchen spelen. De eerste was tegen Veurne, daar deden ze meteen wat ze moesten doen met een 5 – 1 overwinning. Vervolgens was Gent onze tegenstander, hier lukte het maar niet en moesten we genoegen nemen met een 1 – 1 gelijkstand.

Het was een spannend seizoen en veel ploegen waren gewaagd aan elkaar. Zo spannend, dat de laatste match van onze ploeg beslissend was voor het kampioenschap, een alles of niets wedstrijd. De ploeg wist wat ze moesten doen, winnen, en dit deden ze met een overtuigende 5 – 2 overwinning.

Zo staat onze ploeg weer een jaartje op nummer 1, en mogen ze dit jaar in oktober naar de Champions League in Cadiz, Spanje.

Dank aan alle medewerkers voor een succesvolle manche en proficiat aan de ploeg voor het kampioenschap!

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s